Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Kvaš a tužka na papíře, 30,5 x 18,5 cm, rámováno v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole L. M.Autor viz T 2/93, TB 24/126, B 7/195, NEČVU 1/483.